Theft of boats in port

Dalším úkolem, který Artyoma ve hře Metro Exodus čeká, je krádež lodi v přístavu. Na následující stránce jsou uvedeny dvě varianty mise: bojová a tichá.

Poznámka! Před spuštěním této mise dokončete všechny vedlejší aktivity. Po krádeži lodi se nebudete moci vrátit zpět na Volhu!

Jděte na označené místo a pak vylezte po žebřících a schodech na vrchol jeřábu. Potkáte Annu, která vám řekne o dalším postupu. Prvním úkolem bude získat loď, kterou hlídá skupina nepřátel – místních obchodníků. Tento okamžik hry určuje další průběh událostí a konec Artyomových dobrodružství.

Pokud chcete získat dobrý konec a zajistit, aby jeden z vašich společníků přežil závěrečné události ve Volze – musíte zvolit kradmou variantu. Pokud naopak chcete špatný konec – zabijte své nepřátele.

Ofenzivní přístup

Tady není moc o čem – stačí začít bojovat proti banditům od samého začátku a všechny je zabít. Zbytek rychle zalarmujete a čeká vás velká přestřelka. Vyhlaďte další nepřátele a vydejte se k lodi.

Vyhlaďte další nepřátele a vydejte se k lodi. Vejděte do lodi a setkáte se tam s posledním obchodníkem – po cutscéně převezmete kontrolu nad lodí.

Stealth cesta

Vaším cílem je dostat se k lodi označené na obrázku výše. Musíte to udělat potichu – nechcete přece zalarmovat nepřátele. Pokud se vám nepodaří zůstat neodhaleni, omračte nepřátele (ale nezabíjejte je!).

Skočte dolů, když se přiblížíte k lodi. Schovejte se za velké předměty, abyste nebyli odhaleni.

Žebřík je na konci budovy. Použijte ho, abyste se dostali dolů.

Dole na vás čeká nepřítel. Odveďte jeho pozornost plechovkou, dostaňte se za něj a omračte ho. Držte se dál od větších skupin nepřátel.

Sejděte po schodech dolů. Čeká na vás loď.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments