A trip for the car

Po dobrodružství s krvežíznivou rybou se Arťom vydává hledat vlakový vůz. O tomto úkolu pojednává následující stránka průvodce Metro Exodus.

Pokračujte vpřed. Po chvíli uvidíte anomálie – jsou smrtelně nebezpečné, a i když jste ve vozidle, můžete snadno zemřít. Počkejte, až se výboje dostanou mimo silnici. V určitém okamžiku uvidíte rozcestí kolejí – vystupte z vozu a pákou posuňte koleje.

Až se vydáte po správné cestě, narazíte na základnu banditů, kteří bydlí ve starých autech. Musíte se jich zbavit – vaše zbraň pravděpodobně zatoužila po dalších obětech, takže nepřátele zabijte. Buďte však ostražití, protože nepřátel je poměrně hodně a mají velkou palebnou sílu.

Vydejte se nahoru, kde najdete páku, která zvedne bránu a umožní vám chytit auto. Se zbytkem týmu se přesuň s vozem k vlaku.

Opět budete projíždět kolem několika anomálií – vyhněte se kontaktu s nimi a v případě potřeby zastavte. Až bude cesta bezpečná, pokračujte v cestě. Po krátké jízdě dorazíte ke známým‘ tvářím – promluvte si s Millerem o dalším úkolu.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments