Cultists‘ Base

Ukradený člun umožnil Artyomovi a Knyazovi dostat se do základny kultistů. Následující část průvodce Metro Exodus pojednává o poslední misi v lokaci Volha.

Bez ohledu na zvolený přístup se dostanete k lodi a kapli kultistů. Opět je třeba učinit důležitou volbu – rozhodněte se, zda chcete zvolit skrytý, nebo útočný přístup. Stejně jako předtím volba ovlivní konec a osud vašeho společníka.

Ofenzivní přístup

Nepřátel je hodně a ve skutečnosti, i když se rozhodnete pro čistě útočnou variantu, se vyplatí zachovat i trochu rozvahy a nepřátele likvidovat potichu. Snažte se jít stále nahoru a zneškodnit více nepřátel. Nakonec se dostanete k výtahu – použijte ho k přesunu nahoru.

Nahoře uvidíte Silantia, jak promlouvá ke shromáždění. Protože vám nezáleží na diskrétnosti, začněte střílet a všechny zabijte. Pak vyběhněte po schodech nahoru a prorazte dveře, za kterými se skrývá vůdce náboženské skupiny.

Dokončení Volhy a rozhodování o Kňazovi

Nyní uvidíte scénu, ve které se mimo jiné rozhodne o osudu Kňaze. Pokud jste touto úrovní prošli v klidu a nepřátele omráčili, místo abyste je zabili, muž přežije a dostane se až na konec cesty. Pokud jste naopak vraždili ostatní, muž bude zraněn a zemře.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments