The boat crossing

Během cesty metrem najde Artyom člun, který musí použít při průchodu dalšími oblastmi objektu. Následující část příručky Metro Exodus obsahuje popis této fáze hry.

Nastupte do člunu a plavte vpřed. Budete míjet stále špinavější a špinavější stěny a interiér začne připomínat organický výtvor. Dávejte si pozor na brouky a plavte stále dopředu. Vplujete do velké místnosti a napadnou vás velká chapadla. Nepřátelé se čas od času vynoří z vody a potápějí se – snažte se nepřátele co nejrychleji zaměřit a zastřelit.

Chapadla se vás budou snažit odstřelit do vody, takže buďte opatrní a co nejdříve je zabijte. Dále vstupte do chodby plné zelených světel a vyjděte po schodech nahoru. Zabijte další chapadla a vyhněte se všem jejich útokům – jsou velmi silná. Nastupte do nakaženého vozu a pokračujte jím dál.

Zabijte další chapadla a vyjděte po schodech nahoru. Pokračujte, dokud nedojdete k páce – použijte ji a spusťte schody dolů. Sejděte po nich dolů a vstupte do chodby. Zabijte velkého červeného červa a jděte dál úzkou chodbou.

Projděte kluzkými místnostmi, až dojdete ke generátoru – použijte ho ke spuštění další lodi. Sejděte dolů a zabijte další chapadla, která se vynoří z vody. Až to uděláte, vstupte do člunu a pokračujte vpřed.

Na konci místnosti se objeví další vodní bestie. Vytáhněte zbraně a zastřelte je, pak pokračujte v pádlování a utíkejte z tohoto slizkého místa pryč.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments