Kirill and expedition for medicine

Nečekaně jste v podzemí našli mladého chlapce jménem Kirill. Chlapec souhlasil, že vám pomůže, a chce vás vzít do svého úkrytu, jak je popsáno v následující kapitole návodu Metro Exodus.

Následujte Millera a Kirilla. Po krátké době budete opět napadeni mutanty a bude nutné je zabít. Vypořádejte se s hrozbou a pak počkejte, až se opět objeví Kirill. Následujte chlapce do jeho úkrytu.

Zeptejte se chlapce na jeho otce a na situaci ve městě. Dozvíte se několik zajímavých věcí a rozhodnete se rozdělit. Nezapomeňte si z místnosti vzít silný railgun a v dílně si doplňte všechny zásoby. Závěrečná fáze hry je za rohem a vy se musíte dobře připravit.

Až budete připraveni, prolezte šachtou a vyjděte ven. Tvým úkolem je získat léky pro Annu, což nebude snadné, protože se musíš dostat do nejhlubších částí metra. Jděte dopředu, pak projděte vagónem, skočte na druhou stranu a bojujte s mutanty.

Až budete hotovi, vyjděte nahoru a pokračujte dál, přičemž projděte po starých lešeních. V této části hry bude neocenitelná střelka kompasu, která ukazuje cestu. Po nějaké době dojdete do velmi světlé místnosti, která se rychle zaroste mutanty. Bojujte s nepřáteli, pak otočte knoflíkem, který je vedle vás, a pokračujte dál.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments