Rescuing Anna

Další kapitola Metra Exodus Saltation popisuje objevení a záchranu Anny z útlaku. Arťom se vydává hledat svou ženu, která se dostává do vážných potíží.

Jděte ke značce na mapě a pak propadněte dírou k Anně. Po animaci projděte dveřmi a jděte před sebe. Nedaleko najdete dveře, které jsou zamčené visacím zámkem – hra vás „naučí“, že na některých místech můžete visací zámky sestřelit, abyste průchod odemkli. To je i tento případ a za dveřmi najdete mimo jiné další vzkaz.

Projděte úzkou chodbou dál a narazíte na mutanty – zabijte je. V tomto místě podzemí se poměrně snadno ztratíte – pomocí šipky na kompasu snadno najdete další místnosti, které je třeba navštívit.

Po krátké době byste měli dojít k šachtě, která otevře dveře ze začátku lokace. Použijte je a odemknete průchod a dostanete se k Anně. Naštěstí už tam jsou Sam a Damir, kteří jí pomohou vzpamatovat se z pádu.

Vraťte se do vlaku k Millerovi a ostatním členům posádky. Po důrazném přemlouvání bude plukovník souhlasit s tím, že se vydá hledat vůz, který vám umožní vzít Káťu a Nasťu s sebou.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments