Looking for Krest

Je čas najít Kresta, který dokáže opravit váš vlak. Na následující stránce našeho řešení Metro Exodus je tato část dobrodružství popsána krok za krokem.

Před zahájením úkolu stojí za to navštívit místo vyznačené na mapě výše. Prohledejte vrak letadla a naleznete kompas na rukavici, který vám nesmírně usnadní pokračování ve hře. Díky němu pro vás bude mnohem snazší najít další cíle v misi.

Přesuňte se na jih ke Krestovu místu pobytu. Cestou budete muset bojovat s příšerami a potkat anomálie – elektrické výboje, které budete muset obejít. Po nějaké době dorazíte k velkolepé nemovitosti – vstupte dovnitř a překvapí vás útok mutanta.

Projděte místem a pak pokračujte směrem k šipce. Dojdete k velkému jeřábu – vyskočte na kontejnery a jděte vpřed, dokud nedojdete na střechu sousedící s jeřábem. Cestou potkáte několik příšer, ale měli byste se s nimi vypořádat celkem snadno.

Muž, kterého hledáte, vám umožní vylézt na horu, ale bude to chvíli trvat. Až se spustí jeřáb, musíte odrazit útoky mutantů. Používejte zápalné lahve a zabíjejte nepřátele, aniž byste je k sobě pustili příliš blízko.

Pak jděte za Krestem a pomluvte ho. Ten vám poví o situaci v oblasti a dá vám dalekohled – použijte ho a podívejte se na oblast, o které vám Krest vypráví. Jděte do mužovy chýše, doplňte si u stolu zásoby (munice!) a pak se vydejte po laně, abyste si zkrátili cestu. Rychle se dozvíš, že Anna je nezvěstná – je čas pomoci jejímu milovanému Arťomovi!

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments