Hangar with a big fish

Na této stránce našeho průvodce Metro Exodus se dočtete, jak se dostat k vagonu a odtáhnout ho k vlaku. To vše se odehrává na Volze, která oplývá mnoha dalšími událostmi a střety. Mimo jiné s krvelačnou zmutovanou rybou – poměrně zdlouhavý úkol.

Nejprve se dostaňte ke Knyazovi na určené místo podle mapy a proberte s ním výpravu. Poté doplňte zásoby a pokud chcete, vyspěte se na posteli, abyste změnili denní dobu. Vyplatí se také splnit výše uvedený „otazník“, osvobodit vězně a získat klíč, díky kterému brzy snáze získáte brýle s termovizí.

Jděte na místo vyznačené na mapě a pak se vydejte na loď. Plujte doprostřed hangáru, dokud nedorazíte k pozůstatkům, které vám nedovolí pokračovat v cestě – vystupte na břeh. Vyjděte nahoru po sloupu a pak se dejte doprava. Snažte se sledovat zelená světla, která vám ukazují cestu vpřed.

Zabijte mutanty a jděte dál dopředu. Dostanete se ke dveřím, jejichž klíč jste právě měli možnost získat (viz výše), otevřete je a pak celé místo důkladně prohledejte. Najdete brýle s nočním viděním, které vám pomohou pročesat velmi temné lokace.

Nyní se vraťte dveřmi a projděte lešením, dokud nedojdete k páce, která pohne mechanismem vedle ní. Pokračujte s ní a zabijte mutanty. Po nějaké době se objeví obří ryba, která vás srazí k zemi.

Nasaďte si masku a jděte dopředu. Projděte potrubím a schody dál a bojujte s dalšími mutanty. Vyjděte na vrchol velké nádrže a pak bojujte s novou vlnou nepřátel. Probijte se přes nepřátele a jděte dolů.

Cesta je poměrně jednoduchá. Pokud se ztratíte, nezapomeňte hledat zelené body a použít šipku kompasu. Po cestě se několikrát objeví obří ryba, která se vás pokusí zastavit.

Budete narážet na další a další vlny mutantů. Snažte se šetřit municí a používat Molotovovy koktejly, abyste zabili několik nepřátel najednou. Projděte úzkým tunelem dál a ocitnete se na druhé straně hangáru.

Použijte naviják k otevření brány. Hned vedle najdete páku, která vám uvolní cestu k železničnímu vozíku. Nasedněte do něj a jeďte vpřed, abyste se vydali na cestu a našli hledaný vagón.

Než konečně opustíte hangár, můžete ještě velké rybě oplatit její pokusy o zabití. Vstupte do místnosti vedle otevřených vrat a ocitnete se v místě s dráty a zvonem. Uložte hru – máte pouze jednu šanci šelmu nalákat a pomocí drátů ji zabít pomocí pastí. Tento postup je popsán na samostatné stránce našeho průvodce.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments