Walk through the metro

V další části průvodce Metro Exodus se dozvíte, jak projít etapu metra. Artyom a Miller vstupují do města, aby našli léky pro Annu.

Jděte vpřed a rychle narazíte na několik nepřátel – mutantů. Střílejte po nich a hlídejte si ukazatel zdraví, protože jejich útoky jsou poměrně silné. Pak následujte svého společníka do další místnosti. Použij skříňku a odemkni si další průchod.

Pokračujte s Millerem. Po nějaké době se dostanete do zatopené chodby – jděte dál. Pokud zabloudíte, následujte Annina otce nebo se podívejte po zelených houbách, které ukazují cestu dál. Jdi dál a propadneš se mříží dolů – naštěstí ti tvůj společník pomůže dostat se zpět nahoru.

Postupujte vpřed, dokud Miller nepoužije červenou světlici. Zpod velké hromady mrtvol se vynoří nová vlna mutantů – zlikvidujte hrozbu. Nakonec jděte ke knoflíku vedle a otočte jím, abyste mohli pokračovat dál.

Po krátké chůzi dojdete do zasněžené místnosti. Jděte k šachtě a odstraňte z ní kryt. Chlapec se tam bude nacházet. Miller vám pomůže přeskočit na druhou stranu a vy budete muset chlapce pronásledovat.

Tento fragment je poměrně jednoduchý. Pronásledujte ho kolem překážek, dokud se nedostanete do místnosti, kde musíte chlapce hledat. Je v kovovém sudu – otevřete ho a uvidíte krátkou scénu.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments