Celebrating the New Year

Tato kapitola průvodce Metro Exodus Two Colonels popisuje další část hry.

Jděte o kousek dál a opět se dostanete ke generátoru, který musíte spustit. Až půjdete po kovovém molu, napadne vás červ. Jakmile ho zabijete, pokračujte potopeným tunelem dál. Spalte organismy, vylezte nahoru a dostanete se ke svým společníkům.

Čas na několik interaktivních scén. Jděte za generálem a promluvte si s ním. Pak opusťte kancelář a jděte nahoru. Podívejte se na několik dalších vystřižených scén, promluvte si s generálem, opusťte kancelář a promluvte si s ostatními obyvateli metra.

Po skončení cut-scény si vezměte zbraně a běžte dopředu. Nyní máte pušku a brokovnici – už žádné plamenomety. Projděte dveřmi a pomozte svým spolubojovníkům bránit se před útoky nepřátel. V určitém okamžiku se ve vaší obraně objeví díra. Vyskočte ven a probijte se skrz povstalce.

Sbírejte munici a utíkejte se svými spolubojovníky. Boj s rebely bude intenzivní. V určitém okamžiku dostanete rozkaz, abyste se přesunuli dál – běžte k mrtvolám a váš hrdina vezme detonátor a vyhodí průchod do povětří. Až se probudíte, jděte směrem k výstřelům – budete čelit novým nepřátelům.

Dostanete se do vlakového vagonu – zabijte další nepřátele. V určitém okamžiku budete zahlceni protivníky – běžte dopředu k další obranné linii. Braňte se. Brzy však budete přemoženi. Podívejte se na dlouhou cutscénu ukazující následující události.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments