Going after the map and blind monsters

Další stránka průvodce Metro Exodus Two Colonels se zaměřuje na získání mapy a vyhýbání se slepým příšerám.

Sledujte cutscény a jděte dolů s plamenometem. Cesta vpřed je lineární, ale nápis na zdi vás varuje, abyste nedělali hluk. Projděte dalšími chodbami, sejděte dolů do místnosti s vozidly a pak pod jedno z nich vlezte. V případě problémů s navigací věnujte pozornost šipkám.

Po chvíli se dostanete k vypínači. Použijte ho – objeví se mutanti. Spalte je plamenometem – nenechte se překvapit jejich velkým počtem. Pokuste se dostat na dno zařízení a bojujte s dalšími monstry.

Projděte chodbami, bojujte s mutanty a postupujte vpřed. Po chvíli na vás zaútočí knihovník (slepé gorily). Boj se odehrává v kouři – zraněte příšeru a pak bojujte s dalšími příšerami v kouři. Na gorilu zaútočte plamenometem – dávejte pozor na její útoky a nenechte se zasáhnout.

V určitém okamžiku vás příšera shodí dolů. Pokračujte větrací šachtou, dokud neskočíte do další místnosti. Podívejte se na cutscénu, během níž získáte mapu – nyní pomalu jděte do chodby s blikajícím světlem. Musíte být opatrní, protože v okolí hlídkují knihovníci. Snažte se zachovat klid – pamatujte, že reagují na hluk, a snažte se jim vyhnout.

Pohybujte se směrem ke světlu a dostaňte se ke dveřím. Dokončete další krátkou sekvenci a podívejte se na závěr.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments