Going through tunnels

Na této stránce průvodce hrou Metro Exodus The Two Colonels najdete návod na úvodní části tohoto rozšíření.

Po skončení cutscény získáte plamenomet – napumpujte ho, zhlédněte další cutscénu a pak sejděte po schodech do podzemí. Brzy uvidíte obří monstrum a váš hrdina se rádiem spojí se svými spolubojovníky. Spalte blány blokující chodbu a jděte dál. Nakonec vyrazíte červené dveře – na vaši postavu zaútočí velký brouk. Klikněte na tlačítko a porazte ho.

Jděte ke generátoru a zapněte ho. Zjistíte, že nefunguje. Vedle něj jsou blány – spalte je a projděte chodbou. Po chvíli najdete funkční generátor. Spusťte ho a vraťte se k bedně v zapadlé chodbě. Aktivujte páku, aby voda v chodbě zmizela.

Jděte dál a rychle narazíte na červený ventil. Otočte jím a projděte chodbou. Spalte živou tkáň kolem a pak vykopněte dveře, abyste odemkli další průchod. Jděte hluboko do tunelů a vytvořte si průchod spálením tkání a blan.

Dojdete k dalšímu zatopenému tunelu, vstupte do vody a pokračujte dál. Cestou na vás zaútočí brouci – spalte je plamenometem. Poblíž nápisu STOP je červený ventil – interagujte s ním a pak spalte tkáň vedle něj, abyste vylezli po žebříku nahoru.

Jděte dál, spusťte generátor, vykopněte dveře a jděte hlouběji do tunelů. Dávejte pozor na chapadla vyrůstající ze stropu a vypalte velkou stěnu s tkání, abyste si otevřeli průchod. Pokračujte vpřed, dokud nenarazíte na vojáka. Promluvte si s ním, pak se otočte a spalte další tkáň, abyste otevřeli průchod dál. Pokračujte ve vypalování tkání, dokud se nedostanete k infikované koupelně – projděte jí. Dostanete se k řemeslnickému stolu, kde si můžete vylepšit inventář a nainstalovat mody.

Vyjděte z místnosti, jděte dál tunelem, spalte několik brouků a pokračujte dál. Musíte projít přes lešení. Poté se dostanete do propadlého tunelu. Vejděte do vody a postupujte vpřed. Spalte další blánu a vyjděte po schodech nahoru. Dostanete se k dalšímu generátoru – spusťte ho a pak se vraťte k lešení – spadnete dolů. Zničte další tkáň a pokračujte dál.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments