A journey with Anna through the city

Arťom se nevzdává a stále hledá důkazy, že existuje šance na normální život na povrchu, mimo podzemí. Další část průvodce Metro Exodus pojednává o jeho cestě do města s Annou.

Po rozhovoru s ženou budete informováni, že je čas vyměnit filtr v plynové masce. Udělejte to a pak následujte Annu. Sejděte dolů a protáhněte se dalšími úzkými průchody. Po chvíli se dostanete do velké haly, kde na vás zaútočí bestie. Zabijte je!

Jediné, co musíte udělat, je následovat svého společníka a po chvíli vyjdete ven. Brzy uvidíte hordu mutantů, schovejte se za vozidlo a celou situaci přečkejte. Až bude po všem, následujte Annu a pomozte jí dostat se výš.

Brzy nastoupíte do auta a budete si myslet, že jsou to vaši společníci – nic víc se neděje! Artyom a Anna budou omráčeni a zajati. Po vystřižených scénách bude hlavní hrdina zastřelen a bude pokračovat v další fázi bez Anny.

Až se dostanete na dno, proplazte se a jděte pod kládu. Najdeš lékárničku – doplň si HP a jdi dál roklí. Po nějaké době dojdete k šachtě – vejděte dovnitř a jděte dál. Uvnitř vyjdi z místnosti, zahni doleva a projdi tunelem.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments