The path to the dam and meeting Alyosha

V poslední části Metro Exodus kapitoly o tajze se musíte dostat k přehradě a setkat se s Aljošou.

Vstupte do vyprávěného tunelu a baterkou zažeňte pavouky. Otevřete dveře a vyjděte nahoru. Vaše baterka přestala fungovat. Běžte k baterce a rozsviťte ji, abyste pavouky zaplašili. Přesunujte se od jedné pochodně k druhé. Brzy se dostaneš ke schodišti.

Jděte nahoru – budete moci opět použít baterku. Projděte vzduchovým kanálem. Pomocí světla likvidujte nepřátele.

Jděte ke generátoru a pokuste se ho zapnout. Bohužel potřebuje palivo. Nedaleký kanystr je prázdný – vyjděte po schodech nahoru a vezměte si kanystr v rohu u zamčených dveří. Sejděte dolů, aktivujte generátor a interakcí s pojistkovou skříňkou pokračujte vpřed.

Jděte po cestě a pak po schodech nahoru. Použijte žebřík – setkáte se s Aljošou. Následujte ho přes zdevastovanou vesnici. Brzy narazíte na zmutovaného medvěda – tomuto boji se nevyhnete. Zastřel medvěda a hoď po něm zápalné lahve. Arťom bude omráčen – sledujte cutscénu, ve které medvěd konečně zemře.

Závěr kapitoly a Aljošův osud

Podívejte se na scénu s Olgou a místními obyvateli. Pokud jste prokázali milosrdenství, propustili vězně a nezabili žádného piráta/pionýra, Olga vás pustí. V opačném případě budete muset utéct a Aljoša bude těžce zraněn. Od této chvíle se bude pohybovat na invalidním vozíku.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments