Stealing a boat and the Admiral

Tato kapitola našeho průvodce hrou Metro Exodus se zaměřuje na krádež lodi ve městě Taiga.

Opusťte Olžinu věž a vydejte se po cestě. Použij žebřík a slez dolů – narazíš na úkryt pirátů. Rozhodni se, zda je chceš všechny zabít, nebo ukrást loď, aniž bys vzbudil pozornost. Vaše volba rozhodne o konci kapitoly – pokud chcete mít pro Aljošu šťastný konec, zvolte tajný postup.

Krádež lodi – útočný přístup

Nepřátel je tu jen pár – neměli by představovat hrozbu. K jejich zabití stačí několik přesných výstřelů. Jděte k páce a otevřete bránu. Slezte dolů a vlezte do lodi.

Krádež lodi – stealth přístup

Pomocí krytů likvidujte nepřátele, aniž byste si jich všimli. Pokud budete jen pobíhat kolem, okamžitě si vás všimnou a spustí poplach.

Nejtěžší částí je zde dosáhnout na páku. Abyste to dokázali, dostaňte se nejprve do horního patra. Stále omračujte nepřátele – většina z nich stojí otočena zády k vám.

Po použití páky se tiše dostaňte do spodního patra a začněte se pohybovat směrem k lodi. Pokud jste omráčili většinu nepřátel, nepotkáte na cestě žádné nepřátele.

Návštěva admirála

Plavte vpřed – narazíte na několik soch zobrazujících lidi. Vyplujte na břeh a pokračujte vpřed. Uvidíte příšeru. Admirál vám řekne, abyste nepoužívali střelné zbraně. Nebojte se, blafuje – zastřelte příšeru.

Vejdi do starého skladiště a použij pojistky. Ukáže se, že byl odpojen proud – musíš ho obnovit.

Opusťte budovu. Použij termální brýle a pak jdi za skladiště. Uvidíš kabely vedoucí od pojistkové skříně – sleduj je.

Dostanete se ke generátoru. Aktivujte ho – elektřina je zpět. Vraťte se do skladiště a použijte pojistky. Vstupte do výtahu a vyjeďte nahoru.

Potkáte šíleného admirála, který přišel o rozum a nyní žije s mrtvolami svých podřízených. Pokud chcete, můžete si sednout ke stolu a poslechnout si, co vám chce říct (získáte tak trofej/úspěch).

Dále přeřízněte provázek a vylezte po žebříku nahoru. Použijte lano – dostanete se na druhou stranu. Jste velmi blízko přehrady.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments