Searching for the Captain

V této kapitole našeho průvodce hrou Metro Exodus Sam’s Story pokračuje příběh tohoto DLC.

Jste odzbrojeni a posláni na loď. Po chvíli se setkáte s Tomem – zavede vás do své kanceláře.

Jakmile rozhovor skončí, opusťte místnost – stráže vám ukáží cestu na střelnici. Posbírejte zbraně a munici a pak použijte stůl na výrobu. Měli byste si vytvořit několik lékárniček a maskových filtrů. Pak nasedněte do červeného člunu a plavte k cíli na mapě.

Toto místo můžete také trochu prozkoumat. Najdete zde například první vzkaz a vylepšení pušky.

Až se přiblížíte k X na mapě, uslyšíte Kapitána. Vejděte do budovy, bojujte s mutanty a přejděte ke žluté barvě. Dostanete se nahoru, vedle zavřených dveří – vyjděte na balkon a vykopněte dveře, abyste mohli pokračovat. Pak se vydejte po schodech nahoru.

Vyjděte ven a pak se projděte po lešení. Opět dávejte pozor na žlutou barvu – ukazuje vám, kam máte jít dál. Narazíte na trubku – jděte po ní dolů. Pokračujte v boji s mutanty, dokud se konečně nedostanete ke kapitánovi.

Následujte muže, a když vás požádá, abyste posunuli trám, udělejte to, abyste s ním zlepšili vztah a odemkli nejlepší konec.

Následujte kapitána – dostanete se na jeho loď. Brzy se ocitnete pod palbou. Musíte se vydat za odstřelovačem. Vystupte z lodi, vstupte do budovy a porazte mutanty. Pak jděte na druhou stranu a narazíte na nepřátele vybavené zbraněmi. Bojujte s nimi a schovávejte se za předměty, abyste se vyhnuli střelám odstřelovače.

Pomalu se vydejte k budově s odstřelovačem. Sbírejte munici a zabíjejte nepřátele, pak vstupte do budovy. Postupujte stále nahoru a poražte další bandity. Nakonec vyrazte dveře a během QTE scény porazte nepřítele. Nyní máte na výběr, můžete nepřítele omráčit nebo zabít. Pokud chcete dobrý konec, zvolte možnost omráčení.

Vezměte si vylepšení odstřelovací pušky a vraťte se ke kapitánovi. Podívejte se na dlouhou cutscénu. Na jejím konci se dostanete do mužova bytu.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments