Prologue DLC Sam’s Story

Tato kapitola průvodce hrou Metro Exodus obsahuje návod na DLC Sam’s Story. Aby zjistil, zda jsou jeho blízcí stále naživu, opouští Sam Auroru a vydává se na východ do Vladivostoku.

Po vystřižených scénách projděte kolem vraků auta a jděte vpřed. V určitém okamžiku uslyšíte výkřiky – vstupte do budovy a narazíte na dva bandity. Můžete je zabít – na konec to nebude mít vliv.

Posbírejte munici z jejich těl, pak vyběhněte nahoru a vylezte po žebříku na střechu. Tam se setkáte s kapitánem a čeká vás velmi důležitá volba, která rozhodne o konci DLC. Pokud vám záleží na dobrém konci, sklopte zbraň, až vás o to kapitán požádá.

Pak následujte kapitána, vezměte si dalekohled a pozorujte ponorku. Sklouzněte po laně dolů a oddělíte se od něj. Pokračujte ve střelbě na démona – tím se spustí cut-scéna, během níž vás monstrum shodí dolů. Jděte po cestě a vstupte do ruin.

Projděte úzkým průchodem – objeví se místní obyvatelé. Je čas na delší bojovou sekvenci. Stiskněte tlačítka ve správný okamžik, abyste se z boje dostali živí.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments