Hostile Train

Tato kapitola v průvodci hrou Metro Exodus popisuje útok nepřátelského vlaku, který pronásleduje Artyoma a zbytek posádky. Opět si můžete zvolit agresivní nebo stealth průchod touto misí.

Agresivní způsob

Skočte na nepřátelský vlak a pak jděte do mezery vpravo. Pokračujte s ní, dokud se nedostanete ke strážnému, který stojí proti vám. Můžete ho omráčit nebo zabít nožem. Přikrčte se a jděte k dalšímu nepřátelskému vagónu a začněte s likvidací.

Pokračujte modrými dveřmi a znovu zabijte všechny nepřátele. Protivníků se nejlépe rychle zbavíte pomocí pušky. Po nějaké době proniknete do kotelny, kde budete moci umístit výbušniny – udělejte to a pak naskočte na druhý vlak.

Čeká vás cutscénová vložka a mírné posunutí času ve hře – je čas na zimu. Váš tým se již nemůže vrátit do Moskvy – jediný směr je cesta vpřed!

Zničení nepřátelského vlaku – stealth

Po vítězství v Auroře vás bude pronásledovat druhý vlak. Váš hrdina na něj naskočí a vaším úkolem bude nepřátelský vlak zničit.

Po naskočení na nepřátelský vlak se přibližte k jeho pravému okraji. Tímto způsobem budete moci projít bokem a nepozorovaně pro nepřátele.

V jednom z oken uvidíte svého protivníka. Omračte ho a vstupte do vlaku.

Po přechodu do dalšího vagonu uvidíte několik nepřátel. Můžete je obejít plížením za předměty na pravé straně.

V dalším vagonu potkáte tři nepřátele. Budou se soustředit na střelbu na vaše spojence. Využijte příležitosti a omračte je.

V dalším se budete moci schovat pod podlahu. Tímto způsobem vás žádný nepřítel neodhalí. Také se budete moci dostat na druhou stranu vlaku. Nezapomeňte, že tato možnost nefunguje, pak nepřátelé vědí, že jste ve vlaku.

Chcete-li dokončit tuto sekvenci, vběhněte do pece a umístěte bombu.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments