Getting satellite maps

Tato kapitola našeho průvodce hrou Metro Exodus se zaměřuje na Artyomovu cestu do podzemí. Hlavní hrdina doufá, že najde aktuální satelitní mapy.

Narazíte na tvory vypadající jako kříženec štíra a pavouka. Tyto příšery se bojí světla, protože jim způsobuje poškození. Použijte baterku, aby vás nepřátelé přestali pronásledovat. Buďte velmi opatrní – těmto nepřátelům stačí jen krátký okamžik, aby na vás zaútočili zezadu. Baterku dobíjej v místnostech se zdroji světla.

Přesuňte se do chodby 01 a plazením se dostaňte na druhou stranu. Sejděte po schodech dolů a pak projděte dveřmi. Vlezte do díry v zemi. Nasaďte si plynovou masku. Narazíte na další z těchto příšer – neplýtvejte municí, zabít je může pouze světlo.

Dojdi k pojistkové skříňce a použij generátor k rozsvícení světla. Damir vás zavolá. Od této chvíle vám bude dávat různé zprávy. Projděte dveřmi, těmi vedle čísla 03. Jděte dolů – dostanete se do místnosti s velkým množstvím obrazovek.

Jděte chodbou a vstupte do koupelny. Zlikvidujte nepřátele a pokračujte vpřed. Dojdete k zablokovaným dveřím – Damir vám řekne, že vchod je zevnitř zablokovaný. Otočte se a jděte doleva. Narazíte na kostlivce, který drží fotografii. Vezmi si ji – fotku předáš Giulovi.

Projděte druhým vchodem. Zlikvidujte další příšery. Poté se podívejte po vzduchovém kanálu – vejděte do něj. Narazíte na další nepřátele. Dávejte si pozor na záda. Seskočte dolů do velitelské místnosti. Seberte satelitní mapu.

Pomocí ventilu otevřete dveře a projděte jimi. Rozložení místností je stejné jako předtím – jediný rozdíl je, že nyní jsou některé místnosti tmavé. To přitahuje pozornost četných pavoučích příšer. Použij baterku a drž se stěn.

Vaším cílem je dostat se k výtahu – nachází se v místnosti se spoustou obrazovek. Vejděte do něj a dostaňte se do horního patra. Znovu se setkáte s Giulem a Damirem. Jděte za ním – světlo by od vás mělo udržet příšery dál. Jedné z příšer se podaří na vás zaútočit – porazte ji v QTE sekvenci.

Po dosažení povrchu dejte Giul fotku její matky – zlepší to váš vztah s ní. Získáte také láhev vody – můžete ji dát dívce v Auroře. Jděte do auta a vydejte se k dalšímu cíli.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments