Getting captured and the Pioneers‘ village

Arťom je zajat – zázrakem přežije. Tato kapitola našeho průvodce hry Metro Exodus se zaměřuje na Arťomovu návštěvu ve vesnici Pionýrů – hlavní hrdina se snaží najít Aljošovy stopy.

Vydejte se směrem k X vyznačenému na mapě. Cestou narazíte na několik zajímavých míst včetně jeskyně s deníkem a malého mola, kde můžete omráčit/zabít Pionýra. Dojděte k jeskyním a vylezte po žebříku nahoru. Pokračujte vpřed – Artyom bude zajat.

Pohybujte se směrem k X na mapě. Narazíte na piráta – zabijte ho (špatný skutek) nebo ho nechte žít. Získáte také svůj batoh – nyní můžete opět používat crafting. Brzy dojdete do velké pionýrské vesnice. Vyslechněte si rozhovor. Vyberte si, jaký přístup chcete použít – útočný nebo skrytý.

Pionýrská vesnice – útočný přístup

Je tu spousta nepřátel. Tito nepřátelé jsou však vybaveni pouze kušemi, což znamená, že boje pro vás budou snazší. Artyom brzy získá brokovnici. Tuto zbraň použijte k likvidaci všech nepřátel ve vesnici.

Vaším cílem je jít nahoru, dostat se k budově uvedené na obrázku výše a najít Pionýra uvnitř této stavby. Zabijte ho a poté použijte nedaleký pracovní stůl – nezapomeňte doplnit zásoby.

Přejděte mosty a pokračujte nahoru. Zlikvidujte další nepřátele a pak vylezte po žebřících nahoru. Pomocí lana sjeďte dolů. Vydejte se k jeskyni a pak jí projděte.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments