First steps in Volga

Volga je první otevřenou lokací ve hře Metro Exodus. Artyom, Miller, Anna a zbytek posádky jsou postřeleni neznámými pachateli a musí násilím zastavit vlak. Následující stránky našeho průvodce vám pomohou provést vaši odvážnou skupinu touto nebezpečnou oblastí.

Po vystřižených scénách a proslovech přejděte k mapě a vezměte si ji. Od této chvíle ji můžete používat ke čtení své pozice a sledování svých dalších cílů. Mapou můžete také otáčet a přečíst si tak o dalších úkolech, které je třeba splnit.

V tuto chvíli můžete ochutnat první kouzla svobody ve hře Metro Exodus a vydat se na vlastní výpravy. V tuto chvíli můžete v Metro Exodus okusit první kouzla svobody a vydat se na vlastní výpravy. Setkejte se s ženou, pak nasedněte na nedalekou loď a pokračujte vpřed.

Můžete prohledat blízké ostrůvky, ale vaším úkolem je nyní vstoupit do velkolepého kostela velkým tunelem. Projděte kolem dalších lidí, až se dostanete k dřevěným schodům. Brzy se však ukáže, že se jedná o past a čeká vás poměrně nepříjemný osud.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments