Ohlášena exkluzivka pro virtuální realitu – Metro Awakening

slevin |

Na lednovém State of Play od společnosti Sony se mimo věhlasných ohlášení a spousty nových videí dostalo také na oznámení Metro Awakening. Další díl naší série se tentokrát dostane exkluzivně na VR platformy a dokonce vyjde ještě letos.

Už pár týdnu se šířili zvěsti, že společnost Vertigo Games ve spolupráci s 4A Games připravují hru Metro pro virtuální realitu. Nyní máme oznámení oficálně, a to ještě za doprovodu skvělé upoutávky. Atmosférické a pořádně lekavé scény jasně naznačují, že s virtuální realitou na hlavě to nebude nic pro slabé povahy. V temném podzemí na nás opět čekají nejen znepřátelené frakce, ale i všelijaká špinavá havět, co rozhodně nebude šetřit usilím nás rozcupovat na hadry.

Ostatně – tohle nás tak nějak čeká zatím v každém dílu této herní série. V Metro Awakenings se dostaneme do role doktora, který bude v útrobách moskevské podzemní dráhy hledat svou manželku. Navíc se celý děj přesune před celou původní sérii, tj. do roku 2028. Více detailních informací zatím nemáme.

Jedno je však jisté, tenhle spin-off není plnohodnotným pokračováním herní série Metro, na kterém samostatné vyšívá studio 4A Games.

Metro Awakenings vyjde ještě v roce 2024 pro Steam VR a Playstation VR2. Předobjednávat můžete na tomto odkazu přes obchod JRC.cz.

 

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments