Tunnels and getting fuel

Tato stránka návodu na Metro Exodus Sam’s Story se zaměřuje na cestu na velitelství.

Jděte na velitelství a podívejte se na mapu. Jste zajati démonem (obrovským netopýrem). Musíte s monstrem bojovat. Skrývá se v lese a čas od času na vás zaútočí z různých stran. Střílejte netopýry, hledejte hlavní cíl a zastřelte ho, až na vás začne běhat. Příšeru zabijete během sekvence QTE.

Po bitvě běžte ke značce na mapě. Bojujte s menšími tvory a snažte se nesejít z cesty. Nakonec se dostanete na určené místo – Sam se spojí s kapitánem.

Musíte se bránit na břehu, dokud nedorazí kapitán. Bojujte s nepřáteli a počkejte na svého přítele. Sam a kapitán mají nyní na sobě potápěčské obleky – sledujte krátkou vystřiženou scénu.

Po krátké plavbě dorazíte na břeh. Vyjděte ven a použijte krabičku, abyste obnovili napájení. Projděte dveřmi a jděte vpřed. Narazíte na elektrické pavouky – projděte větracím poklopem a pokračujte dál. Bojujte s pavouky, použijte zapalovač a pokračujte dál.

Po chvíli se dostanete ke generátorům. Přistupte ke generátoru a zapněte ho, abyste rozsvítili tunely. Sjeďte výtahem dolů – pavouci na vás opět zaútočí. Vraťte se ke kapitánovi.

Projděte dveřmi a dostanete se do místnosti se spoustou generátorů. Objeví se další pavouci – zhasnou světlo. Zabijte je. Dojděte nahoru na lešení a aktivujte další spínač. Bohužel se opět objeví elektrický pavouk a vypne proud. Musíš ho zabít, abys obnovil dodávku elektřiny.

Počkejte na kapitána a pak sjeďte výtahem dolů. Dostanete se do nižších pater – vaším úkolem je dostat se ven. Běžte směrem k budově a porazte další pavouky. Nakonec se dostanete do velkého dolu – počkejte, až vypadne proud, a pokračujte dál. Konečně se znovu setkáte s kapitánem – sledujte dlouhou cutscénu.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments