The Baron’s Fortress

Tato kapitola našeho průvodce hrou Metro Exodus se zaměřuje na návštěvu baronovy pevnosti. Artyom, Damir a Giul se chtějí s baronem a jeho lidmi vypořádat jednou provždy.

Než se vydáte do Baronovy pevnosti, dokončete všechny vedlejší aktivity – po splnění této mise se nebudete moci vrátit zpět ke Kaspickému moři!

Jděte na místo vyznačené na mapě – setkáte se s Giulem a Damirem. Následujte je do tunelu. Projděte mříží – musíte učinit další volbu, která rozhodne o konci kapitoly a Damirově osudu. Vyberte si, zda chcete použít útočný, nebo skrytý postup.

Tunel – útočný přístup

Pokud vám nezáleží na tom, abyste za sebou nechávali mrtvoly, bude pro vás cesta stokou poměrně snadná. Procházejte místnostmi a soustřeďte se na to, abyste všechny zabili. Většina banditů bude stát otočená k vám zády – skvělá příležitost, jak je zabít nožem. V úzkých chodbách skvěle fungují granáty a zápalné lahve.

Setkání s baronem

Bez ohledu na to, který přístup jste zvolili, sejděte po schodech dolů. Vyslechněte si rozhovor s Baronem a pak jděte k zavřené bráně. Je čas jít za baronem – cestou narazíte na muže, který obtěžuje otroky. Omračte ho nebo zabijte. Pokud chcete získat dobrý konec, zvolte první možnost.

Dostanete se k baronovi. Giul se k vám připojí. Baronovi se však podaří uniknout. Připravte se na boj s mnoha nepřáteli. Schovejte se za kryty a soustřeďte se na likvidaci banditů. Postupně se budou objevovat silnější bandité – zůstaňte obezřetní a dobře hospodařte s municí a medikamenty.

Osud Damira

Brzy se objeví Damir. Spolu s Arťomem se postaví baronovi. Po vystřižené scéně se dozvíte o Damirově rozhodnutí. Pokud jste zachránili otroky z klecí a žádného z nich jste nezabili (omráčení je přijatelné) a dali jste Giul fotku její matky, Damir se vrátí na Auroru. V opačném případě Damir zůstane s Giulem v Kaspickém moři.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments