Searching for a car

Arťom a jeho druhové dorazili ke Kaspickému moři, do země písku, horka a… banditů. Tato kapitola se zaměřuje na začátek vašeho zdejšího dobrodružství a na hledání vozu.

Musíte sledovat auto, které nedávno pronásledovalo Auroru. Opusťte vlak. Nezapomeňte si doplnit zásoby a munici. Poté následujte Aljošu. Ten vám ukáže poslední známou polohu auta.

Vydejte se směrem k vrakům vlaku. Od Damira obdržíš zprávu o přicházející písečné bouři. Dávejte si pozor na mutanty a další bestie – jděte k velké budově v dálce.

Bandité a auto jsou před budovou. Vejděte dovnitř, zabijte mutanty a pokračujte v procházení místností. Rozbijte dveře a vyjděte po schodech nahoru. Jeden z banditů použije překvapivý útok – porazte ho (sekvence QTE). Nyní se musíte rozhodnout, zda ho chcete zabít, nebo omráčit. Tato volba má vliv na vaši kapitolu. Pokud chcete získat dobrý konec, zvolte možnost omráčení.

Získáte klíč od auta. Sjeďte po laně dolů a pak se vraťte k autu. Zabijte několik mutantů. Až nastoupíte do auta, zaútočí na vás mutant (QTE sekvence). Přijde Damir. Má pro tebe nový úkol – Artyom se musí dostat k majáku.

guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments