Metro Last Light, Metro 2033 - GameFAN.cz

Druhé příběhové DLC Metro: Exodus – Sam’s Story vyjde v únoru

slevin :autor
:datum

Sam’s Story je druhý a závěrečný DLC přídavek hry Metro: Exodus. Samův příběh bude vyprávět cestu hlavního protagonisty, amerického mariňáka a Spartan Rangera, který od doby dopadů bomb na Moskvu slouží pod plukovníkem Millerem. Následně se připojuje k hlavnímu hrdinovy Metro série Artyomovi, se kterým se snaží dobýt svět tam venku. Sam má svůj jasný ale zároveň zcela bláznivý cíl, dostat se z Moskvy za svým otcem zpět do Ameriky. V klikatých a nekonečných podzemních tunelech metra se zdá být takovýto úkol naprosto nemožný. Jenže když jednou objeví s Artyomem, že v okolních městech taktéž žijí lidé, vysvětne pro něj velká naděje. Společně se dopravují do Vladivostoku, kde náhle zjišťují, že cesta za úspěchem nebude tak lehká jak by mohlo po všech dobrých zprávách vypadat.

Vývojáři sdělují, že druhý DLC přídavek Sam’s Story, kompletně uzavře příběh Metro: Exodus. Lze tedy očekávat plnohodnotné finále se vším všudy!

Datum vydání nám se podařilo se štěstím odhalit ještě před oficiálním ohlášením, které je plánováno na 30. ledna 2020. 4A Games totiž „omylem“ na oficiální stránky Metra vložila informaci o vydání dříve, než bylo původně plánováno. DLC Sam’s Story vyjde 11. února 2020. Ohlášení, které bude pravděpodobně doprovázet i fundovaný trailer očekávejme v následujících dnech. Pokud si chcete zahrát DLC přídavky, doporučujeme zakoupit speciální Aurora Edici hry.

Jedna reakce na Druhé příběhové DLC Metro: Exodus – Sam’s Story vyjde v únoru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2011 – 2023 - Grafický návrh a kód zpracoval Václav Valenta - GameFAN.cz | Navštivte web Zaklínače | DOOM Eternal